Гід-перекладач

Гід-перекладач

Компанія «Світ Мов» допоможе вам з усним перекладом та різними організаційними питаннями в містах України та за кордоном.

Приймаються як погодинна оплата, та і оплата за день (значні знижки). Є можливість супроводу по всій Україні у якості перекладача-гіда, перекладача-водія. Забираємо з аеропорту, залізничного вокзалу, розміщуємо в готелі, домовляємося з юристами, нотаріусами або іншими організаціями для представлення ваших інтересів тощо. Послігу "гід-перекладач" - ваша інформаційна та комунікативна безпека за кордоном, яка дозволить вам не просто провести бізнес поїздку, а отримати від неї максимальне задоволення.

Наш персонал на високому рівні володіє потрібною вам мовою, може провести як індивідуальну, так і групову екскурсію, має привабливу зовнішність, володіє етикетом, завжди пунктуальний.

Наш перекладач (перекладачі) також може виїхати за кордон для виконання перекладу на місці за найнижчим тарифом. У нас є досвід відвідування з замовниками торговельних виставок (Гонконг, Франкфурт, Дюссельдорф, Женева), зводів-виробників (Китай, Сингапур), супроводу спортивних команд по всьому світу.

Замовити розрахунок вартості послуги можна через нашу форму або будь-яким іншим зручним для вас способом.

Будемо раді надати весь комплекс необхідних саме вам послуг!

Чекаємо на ваші звернення!


«Світ мов» — центр перекладів та навчання.

Знайдіть нас...

пл. Володимира Великого, будинок 3, прим. 4,
м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Ми працюємо для вас...

ПН - ПТ
08:00 - 17:00
СБ
09:00 - 12:00

Замовити послуги:

Ми у соцмережах:

Пишіть нам:

© 2023 Svit Mov. All Rights Reserved.