На допомогу студенту

Як вивчити англійську мову

Як вивчити англійську мову при активно розвивається кар'єрі?

З кожним днем ​​Ви досягаєте все більших результатів, кар'єра розвивається і Ви стрімко піднімаєтеся по кар'єрних сходах. Часу катастрофічно не вистачає іноді навіть на обід, а тут ще й англійську вчити ... як же розподілити свій час, щоб все встигнути і при цьому поповнити свої знання?

Звичайно, це досить складно, але якщо є бажання, то можна зробити абсолютно все. Для початку розподіліть свій час (заведіть собі щоденник, це і правда дуже допомагає і в деякому роді навіть дисциплінує) і хоча б пару годин в тиждень присвятіть вивчення англійської мови. Не сприймайте це як якесь важкоздійснюваним завдання, думайте про вивчення англійської як про частину Вашої кар'єри, адже сьогодні англійська є дуже популярною мовою, і його знання явно стане тільки плюсом для Вас і Вашої кар'єри.

Для того щоб краще засвоїти нову інформацію (лексику, граматику і т.д.), як говорить прислів'я: «Повторення - мати навчання», повторюйте весь час новий для Вас матеріал. Намагайтеся по можливості поєднувати свій вільний час і процес вивчення англійської мови, наприклад, перегляд фільмів англійською (якщо у Вас початковий рівень, то дивіться фільми з російськими титрами), слухайте пісні, намагайтеся вникнути, вслухатися в їх текст, весь час повторюйте лексику ( лексика - це основа будь-якої мови).

Кузьмичова А.

(Викладач Центру «Світ Мов»)


«Світ мов» — центр перекладів та навчання.

Знайдіть нас...

пл. Володимира Великого, будинок 3, прим. 4,
м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Ми працюємо для вас...

ПН - ПТ
08:00 - 17:00
СБ
09:00 - 12:00

Замовити послуги:

Ми у соцмережах:

Пишіть нам:

© 2023 Svit Mov. All Rights Reserved.