На допомогу студенту

Без відриву від виробництва

Як вивчати іноземну мову без відриву від виробництва?

Для того щоб взагалі розпочати вивчення іноземної мови потрібно спочатку визначитися для яких цілей Ви його хочете знати, якщо це просто для себе, так би мовити для загального розвитку і для того щоб не відчувати себе дурніші інших, то є багато варіантів: репетитор, групові заняття, можна так само займатися вивченням самостійно (сьогодні полиці книжкових магазинів просто ломляться від літератури, яка може допомогти в самостійному вивченні іноземних мов), але в такому випадку я не думаю, що Ваше керівництво не стане заохочувати Ва ше прагнення вивчити новий для Вас мову не відриваючись від виробництва, так як Ви будете відволікатися від виконання покладеної Вам роботи, якщо ж знання іноземної мови стало обов'язковим для співробітників Вашого підприємства, то тоді вважайте, що проблеми немає, тому що часто, в такому випадку , керівництво організовує групові заняття для своїх співробітників.

В такому випадку Вам дуже пощастило, тому що у Вас є чудова можливість здобувати знання і тут же їх застосовувати, так би мовити не відходячи від каси. Чому це хороший варіант? Тому що існують так звані Закони пам'яті, і один з таких Законів називається Закон дії, тобто інформація, що бере участь в діяльності (тобто якщо відбувається застосування знань на практиці) запам'ятовується краще. А якщо Ви ще й любите свою професію і цікавитеся нею, то існує Закон інтересу - цікаве запам'ятовується легше.
Тепер, знаючи ці Закони пам'яті Вам не складе особливих труднощів вивчити іноземну мову, просто намагайтеся все вивчене застосовувати на роботі, навіть просто про себе прокручивайте назви предметів, обладнання та тоді Ви набагато швидше запам'ятаєте все необхідне і відчуєте себе справжнім генієм. Успіхів!

Кузьмичова А.
(Викладач Центру «Світ Мов»)


«Світ мов» — центр перекладів та навчання.

Знайдіть нас...

пл. Володимира Великого, будинок 3, прим. 4,
м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Ми працюємо для вас...

ПН - ПТ
08:00 - 17:00
СБ
09:00 - 12:00

Замовити послуги:

Ми у соцмережах:

Пишіть нам:

© 2023 Svit Mov. All Rights Reserved.