Ласкаво просимо!

Про компанію

Приватне підприємство “Світ Мов” було засновано в 1996 році групою викладачів, знавців та ентузіастів своєї справи. З дня заснування підприємство пройшло тривалий шлях становлення та розвитку: від двух молодих спеціалістів до компанії з повним комплексом послуг з перекладу та навчанню іноземним мовам у Кривому Розі та по всій Україні. 

Головні цілі – якісне викладання іноземних мов, розвиток навичок усного спілкування іноземними мовами –досягалися шляхом ретельного відбору викладачів, задіяних у процесі навчання, відстеження та застосування новітніх методичних розробок в галузі викладання іноземних мов, апробування нової навчальної літератури, залучаючи до процесу навчання носіїв англійської мови.
Наші викладачі мають не тільки спеціальну вищу освіту, а й проходять курси підвищення кваліфікації, відвідують спеціалізовані семінари з новинок навчальної літератури та методики роботи з нею. Постійний контроль якості роботи викладачів, зворотній зв’язок із слухачами та прагнення до розвитку, дозволяє нам забезпечувати наших слухачів якісними та глибокими знаннями іноземних мов.
Нами розроблений та проводиться курс вивчення англійської мови не тільки для повсякденного спілкування, а й спеціалізовані курси, які розробляються нашими працівниками з урахуванням вимог підприємства – замовника та цільової аудиторії слухачів. Так, наприклад, на замовлення компанії Украерорух нами був розроблений, апробований та впроваджений курс англійської мови для авіадиспетчерів.
 
Наша компанія, єдина з 19 аналогічних компаній – підрядників показала найкращий результат та закінчила навчання слухачів в найкоротші строки.
З 2000 року підприємство розширило сферу своєї діяльності та тепер ми надаємо не тільки послуги з навчання іноземним мовам, а й увесь комплекс послуг з перекладу текстів, технічної документації, документів, супроводу іноземних делегацій, усних перекладів на переговорах та інших послуг, що пов’язані з іноземними мовами та співпрацею з іноземними компаніями. Крім того, бюро перекладів "Світ Мов" у Кривому Розі надає послуги з перекладу документів для фізичних осіб, юридичних осіб, проставлення апостилю, консульської легалізації, нотаріальному засвідченню, а також інші послуги, необхідність в яких може виникнути під час імміграції, працевлаштування, навчання або ведення бізнесу за кордоном. Спеціалісти бюро перекладів "Світ Мов" із задоволенням допоможуть вам у вирішенні будь-яких питань з підготовки документв для подання до установ або організацій будь-якої країни.

Сьогодні бюро перекладів "Світ Мов" надає послуги з навчання співробітників, виконанню письмових та усних перекладів підприємствам різних сфер діяльності та галузей промисловості. Ми пишаємося та цінуємо нашіх замовників: 

  • ТОВ «Криворізька будівельна компанія»;
  • ТОВ «Інтерлок ТТ»;
  • ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»;
  • ТОВ «Інтервибухпром»
  • ЗАТ «КЗГО»;
  • ЗАТ «Надєжда»;
  • Готель «Аврора»;
  • ТОВ «Завод металевих конструкцій»

Наша компанія - одна з найстарших компаній, що надає послуги з перекладу та навчання у Кривому Розі та по всій Україні. Ми накопичили значний досвід і знання та готові ними ділитися з вами!

Ми працюємо для вас!


«Світ мов» — центр перекладів та навчання.

Знайдіть нас...

пл. Володимира Великого, будинок 3, прим. 4,
м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Ми працюємо для вас...

ПН - ПТ
08:00 - 17:00
СБ
09:00 - 12:00

Замовити послуги:

Ми у соцмережах:

Пишіть нам:

© 2023 Svit Mov. All Rights Reserved.