Витребування особистих документів в Україні

Витребування особистих документів в Україні

Ми маємо значний досвід у наданні послуги з витребування документів на території України. Наша команда співпрацює з великою кількістю партнерів та партнерських офісів, що дозволяє нам отримувати дублікати особистих документів у максимально стислі терміни.

Зазвичай, дублікати документів необхідні в таких випадках:

  • оригінали документів втрачені;
  • необхідно проставити апостиль або виконати консульську легалізацію;

 

Для замовлення цієї послуги необхідно надати такі документи:

  • копія паспорта власника документа;
  • копія документа, дублікат якого потрібно отримати;
  • довіреність на представника нашої фірми.

 

Де можна оформити довіреність на отримання дублікатів документів?

 

В залежності від вашого місця перебування довіреність можна оформити:

  • у нотаріуса. Довіреність на витребування документів ви можете оформити у приватного або державного нотаріуса. Єдина відмінність – терміни оформлення та вартість.
  • у іноземного нотаріуса. В тому випадку, якщо ви перебуваєте за кордоном – ви можете звернутися до будь-якого місцевого нотаріуса за оформленням такої довіреності. Слід пам’ятати, що всі документи, оформлені за кордоном, повинні бути апостильовані або легалізовані в залежності від країни видачі документу, а також перекладені на українську мову (переклад краще робити в Україні).
  • в консульстві України. Якщо ви перебуваєте за кордоном – ви також можете звернутися до консульського відділу посольства України в країні перебування. При цьому така довіреність оформлюється одразу українською мовою, тобто не потребує подальшого перекладу, а також така довіреність дійсна в Україні без додаткового засвідчення штампом «Апостиль» або легалізації.

 

Спеціалісти нашої компанії виконають ваше замовлення у максимально стислі терміни. Для отримання додаткової інформації, а також даних співробітників для оформлення довіреності залишіть заявку через форму зворотного зв’язку або зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

 

Ми будемо раді допомогти вам!


«Світ мов» — центр перекладів та навчання.

Знайдіть нас...

пл. Володимира Великого, будинок 3, прим. 4,
м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Ми працюємо для вас...

ПН - ПТ
08:00 - 17:00
СБ
09:00 - 12:00

Замовити послуги:

Ми у соцмережах:

Пишіть нам:

© 2021 Svit Mov. All Rights Reserved.