Ласкаво просимо!

Про компанію

Приватне підприємство “Світ Мов” було засновано в 1996 році групою викладачів, знавців та ентузіастів своєї справи. З дня заснування підприємство пройшло тривалий шлях становлення та розвитку. .

 
Головні цілі – якісне викладання іноземних мов, розвиток навичок усного спілкування іноземними мовами досягалися шляхом ретельного відбору викладачів, задіяних у процесі навчання, відстеження та застосування новітніх методичних розробок в галузі викладання іноземних мов, апробування нової навчальної літератури, залучаючи до процесу навчання носіїв англійської мови.
 

Наші викладачі мають не тільки спеціальну вищу освіту, а й проходять курси підвищення кваліфікації, відвідують спеціалізовані семінари з новинок навчальної літератури та методики роботи з нею. Постійний контроль якості роботи викладачів, зворотній зв’язок із слухачами та прагнення до розвитку, дозволяє нам забезпечувати наших слухачів якісними та глибокими знаннями іноземних мов.

 

Нами розроблений та проводиться курс вивчення англійської мови не тільки для повсякденного спілкування, а й спеціалізовані курси, які розробляються нашими працівниками з урахуванням вимог підприємства – замовника та цільової аудиторії слухачів. Так, наприклад, на замовлення компанії Украерорух нами був розроблений, апробований та впроваджений курс англійської мови для авіадиспетчерів.

 
Наша компанія, єдина з 19 аналогічних компаній – підрядників показала найкращий результат та закінчила навчання слухачів в найкоротші строки.
 

На сьогоднішній момент ми надаємо свої послуги підприємствам різноманітних сфер діяльності.

З нами співпрацюють такі великі підприємства:

  • Кривий Ріг Цемент;
  • Прокредитбанк;
  • Банк «Форум»;
  • ЗАТ «КЗГО»;
  • ЗАТ «Надія»;
  • готель «Аврора».
 

З 2000 року підприємство розширило сферу своєї діяльності та тепер ми надаємо не тільки послуги з навчання іноземним мовам, а й увесь комплекс послуг з перекладу текстів, технічної документації, документів, супроводу іноземних делегацій, усних перекладів на переговорах та інших послуг, що пов’язані з іноземними мовами та співпрацею з іноземними компаніями.

З 2011 року приватне підприємство «Світ Мов» було перетворене на Товариство з обмеженою відповідальністю «Світ Мов». Наразі ТОВ «Світ Мов» є платником податку на додану вартість, що дозволяє нам співпрацювати з великими підприємствами та приймати оплату на вигідних для замовників умовах. ТОВ «Світ Мов» також є членом Спілки перекладачів України, а наші перекладачі та менеджери постійно беруть участь в професійних заходах та конференціях.

Але ми не зупиняємось на досягненому, ми готові розвиватися разом з вами та виконувати найскладніші ваші завдання.

Чекаємо на вас.


«Світ мов» - центр перекладів та навчання.

Знайдіть нас...

пл. Олександра Поля, будинок 3, приміщення 4,
м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Ми працюємо для вас...

ПН - ПТ
08:00 - 17:00
СБ
09:00 - 12:00

Замовити послуги:

Ми у соцмережах:

Пишіть нам:

© 2020 Svit Mov. All Rights Reserved.